تکنیک های شنای کرال سینه

کمپین غرق نشو!
آبان ۴, ۱۳۹۶
آکادمی شنای ایران - کودکان شناگر باهوش‌تر هستند
کودکان شناگر باهوش‌تر هستند
آبان ۹, ۱۳۹۶

تکنیک های شنای کرال سینه

 

در  ویدئو آموزشی  تکنیک های شنای کرال سینه به بررسی تکنیک هایی میپردازیم که باعث اصلاح تکنیک و در نتیجه افزایش سرعت و زیبایی در شنای کرال سینه میگردد.

تکنیک های شنای کرال سینه

نکات قابل توجه در این ویدئو آموزشی  که برای تمامی شناگران مبتدی و حرفه ای میباشد . توجه داشته باشید که اجرای این تکنیک های شنای کرال سینه مستلزم تمرین و نظارت یک مربی میباشد .

۱- در حرکت دست ها و در هنگام ورود دست به آب ابتدا انگشتان دست به صورت مورب وارد آب میگردد.

۲- دستها در حالت کاملا کشیده بدین صورت که دست جلو در امتداد بدن و مستقیم و دست عقب در کنار بدن و بصورت قرینه دست جلو میباشد .که در این حالت یک خط فرضی میبایست از نوک انگشتان دست جلو تا انتهای انگشتان دست عقب و در امتداد بدن بصورت کاملا صاف رسم گردد.

۳-در حالت نفس گیری در حالی که دست جلو در حالت فشار قرار گرفته و حالت رانش آب به عقب را شروع کرده است .میبایست یک خط فرضی از دست درحال ایجاد فشار رسم شود که بعد از عبور از روبروی پیشانی شناگر به دست بالا که در حال فرود به آب میباشد رسم گردد.

۴- چرخش سر و گردن و بدن بعد از هوا گیری باید .به نحوی اجرا گردد که همزمان با ورود دست به آب بدن در حالت نرمال قرار گرفته باشد.

۵- فراموش نکنید همیشه دستی که زیر آب قرار دارد درحال فشار و دستی که بالا قرار دارد درحال استراحت میباشد

۶- این تمرین میبایست به دو صورت، آزاد یا بدون استفاده از وسائل کمک آموزشی و با استفاده از وسائل کمک آموزشی مانند کفی شنا و دوقلو میبایست انجام گردد

۷ – استفاده از کفی شنا در این نوع تمرین باعث افزایش قدرت در حالت های کشش و فشار شما میگردد.

۸- برای زمان بندی و حجم زمانی و حجم فشاری این تمرین از یک مربی با تجربه کمک بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *