کمپین غرق نشو!

آکادمی شنای ایران
آموزش مقدماتی شنای کرال سینه (بخش دوم)
آبان ۴, ۱۳۹۶
تکنیک های شنای کرال سینه
آبان ۴, ۱۳۹۶

با کمپین غرق نشو آشنا شویم. در ذیل مطالبی درباره اینکه غرق شدن یا غرق شدگی چیست را مطالعه می کنید. همچنین کلیپی را مشاهده می نمایید که تعدادی از قهرمانان شنا و نجات غریق کشور در آن از شما می خواهند تا با یادگیری شنا و آموزش آن به دیگران جان خود و دیگران را محافظت نمایید.

در کمپین غرق نشو از شما خواسته می شود تا همانند تمام مهارت های اولیه ای که به کودکان خود می آموزید مهارت شنا را هم به او بیاموزید تا در مواقع حساس بتواند از جان خود و دیگران محافظت نماید.

 

به کمپین غرق نشو بپیوندید.

غرق شدگی چیست ؟

غرق شدگی از آسیبهای ناخواسته ای است که میتواند منجربه مرگ شود و موقعی اتفاق میافتد که افراد در حال شنا یا بازی در آب هستند. معمولا غرق شدگی در افرادی اتفاق می افتد که با سهل انگاری و عدم تسلط کافی نسبت به ورزش شنا در محل های غیر ایمن اقدام به شنا کردن در آب های آزاد و بدون محافظت توسط تیم های نجات غریق می نمایند. شاید بدنباشد بدانید که در  سال ۱۳۹۵ افرادی که جان خود را در اثر غرق شدگی از دست داده اند ۶۱۵ نفر می باشد. 

نجات تمام افرادی که در اثر غرق شدگی جان خود را از  دست دادند شاید تنها با چند آموزش ابتدایی شنا و اندکی احتیاط بیشتر مقدور بود.

بیایید امسال بیشتر مواظب همدیگر باشیم. بهترین راه جلوگیری از خطرات، آموزش صحیح و اصولی تحت نظارت مربیان مجرب می باشد. با آموزش دادن شنا به کودکان خود آنها در برابر خطر غرق شدگی ایمن کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *